Дзюдоїсти області здобули два «срібла» чемпіонату Європи

06.11.2020 13:04   -
Новини

Мешканці Дніпропетровської області Олег Вередиба та Артем Бубир стали призерами чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів. На міжнародних змаганнях у хорватському Поречі спортсмени вибороли срібні медалі.

– Спортсмени Дніпропетровщини показали гарний результат. Привезли два «срібла» з Хорватії, де виступали на чемпіонаті Європи, – зазначив начальник обласного управління молоі та спорту Олександр Пшеничников. – Олег Вередиба змагався у ваговій категорії до 60 кг, Артем Бубир – до 81 кг. Після юніорів комплекти нагород розіграють спортсмени до 23 років.

Міжнародні нагороди для дзюдоїстів області далеко не перші. Олег у 2018 році зайняв третє місце на літніх юнацьких Олімпійських іграх, того ж року став бронзовим призером європейської першості.

Артем – бронзовий призер Кубку Європи минулого року. У 2018 році став переможцем Всесвітньої Гімназіади у Марокко. Навесні 2020-го ще одну «бронзу» виборов на Кубку Європи в Польщі.

На змаганнях у Хорватії 19-річні Олег Вередиба та Артем Бубир виконали норматив майстра спорту міжнародного класу. Дзюдоїсти провели по п’ять зустрічей на татамі, з яких у чотирьох одержали перемогу.

Найяскравішим виявився поєдинок Олега за вихід до фіналу чемпіонату. Суперником українця був лідер рейтингу змагань, турецький спортсмен – чемпіон Європи та призер чемпіонату світу минулого року.

Загалом за час турніру на татамі вийдуть понад 400 дзюдоїстів з 40 країн, зокрема 16 представників України. Через карантин вони змагаються лише в індивідуальному заліку.