Доступність спорту забезпечує переважно місцеве самоврядування – дніпровський пропозиціонер О.Осіпов

  16.04.2021 17:04   -
Новини

Онлайн-засідання Пропозиціонери Клубу на тему здорового способу життя відбулося в соціальній мережі Clubhouse.

Популяризацію здорового способу життя в нинішніх умовах взяли на себе переважно органи місцевого самоврядування. На цьому під час дискусії наголосив начальник управління спорту Дніпровської міськради Олександр Осіпов. За його словами, за останні 5 років силами міської влади на чолі зі співзасновником партії «Пропозиція» Борисом Філатовим у Дніпрі було споруджено близько 800 спортивних об’єктів. Йдеться про дитячі, тренажерні, воркаут-майданчики, футбольні поля. В місті також активно будують ще один стадіон.

«Міська влада заохочує жителів дніпрян до занять спортом не лише спорудженням інфраструктури, а й організацією бігових марафонів, напівмарафонів, «нічних десяток», проведенням масових зарядок і джампінгів, спортивних свят. Ми робимо це на Фестивальному причалі. Після реконструкції набережної у городян з’явилася також можливість самостійно здійснювати приємні і корисні пробіжки», – розповів очільник управління.

Водночас, словами Олександра Осіпова, держава в цьому питанні виконує скоріше дорадчу роль. Торік в листопаді започатковано проект під назвою «Здорова нація». Відповідно до неї, до 2025 року фізкультурою і спортом повинні займатися 30 % населення. Тоді як зараз цей показник не перевищує 7%. До того ж, на початку квітня Кабмін затвердив положення про соціальний проект “Активні парки – локації здорової України”. Його мета – започаткування нових форм залучення різних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. А також залучення фахівців сфери фізичної культури і спорту до організації занять з оздоровчої рухової активності та дозвілля громадян.

«Ініціативи, звичайно хороші. Але наша пропозиція полягає в тому, що держава має активніше брати участь у будівництва спортивних об’єктів через механізм співфінансування з муніципалітетом. На цій тезі з виборчої програми «Пропозиції» наголошує і міський голова Дніпра Борис Філатов», – зазначив дніпровський пропозиціонер.

Долучайтесь до наших дискусій, якщо маєте пропозиції:

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19:00 в Clubhouse: 

https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Та щосереди в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Поділитись: