До шкіл області надійшло понад 900 тисяч нових підручників

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи До шкіл області надійшло понад 900 тисяч нових підручників отключены

На Дніпропетровщину надійшло вже більше 900 тисяч оновлених підручників для учнів 1, 5 та 10-х класів. Загалом область очікує отримати понад 1,3 млн екземплярів, які друкують державним коштом. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Нові партії примірників надходять до обласної книжкової бази «Дніпрокнига» майже щодня. Потім їх доправляємо до шкіл. Підручники створювали авторські колективи за чинними навчальними програмами. Книжки пройшли незалежну експертизу, обиралися закладами освіти та схвалені колегією Міносвіти, – зауважили в департаменті.
Наразі школи регіону отримали понад 270 тисяч підручників для першокласників, більше 307 тисяч – для п’ятикласників, майже 250 тисяч – для десятикласників. Ще понад 100 тисяч екземплярів – для дітей з особливими потребами, хрестоматій серії «Шкільна бібліотека», двомовних словників.
Серед примірників – я досліджую світ, мистецтво, математика, українська мова та література, англійська, німецька, французька, іспанська мови, зарубіжна література, всесвітня історія, історія України, правознавство, громадянська освіта та ін.
Зокрема, книги для першачків написані за сучасним Держстандартом нової української школи.
Повні електронні версії всіх оновлених підручників – у вільному доступі на сайті Інституту модернізації змісту освіти.
В Україні такий обсяг учнівської літератури друкується вперше.

Поделиться: