Дніпрянка перемогла у конкурсі студентських робіт з прав людини

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрянка перемогла у конкурсі студентських робіт з прав людини отключены

«Права людини в медіа: від розуміння до змін», – дніпрянка Дар’я Загребельна перемогла у другому конкурсі студентських журналістських матеріалів. Найкращою визнали одну з  п’яти її графічних робіт.

– Переможців визначали у кількох категоріях – письмові матеріали, графіка, аудіо та відеороботи. Журі оцінювало їх за певними критеріями. Зокрема – професіоналізм, змістовність матеріалу, жанрова відповідність, оригінальність авторського задуму та впливовість матеріалу. За підсумками конкурсу, однією з кращих визнали графічну роботу студентки ДНУ ім. Олеся Гончара Дар’ї Загребельної, – розповів заступник начальника управління молоді і спорту ДніпроОДА Владислав Яцук.

Дар’я Загребельна відправила на конкурс 5 робіт: фото в документальному стилі «Обшук», репортажне фото «Маломобільність не завжди помітна», графіку «Булінг», «Свобода слова» та «Піпі».

-Одну з робіт присвятила чи не найактуальнішій проблемі сьогодення – дитячому булінгу у Мережі. Другу – правам та свободам журналістів, а третю – їхнім порушенням. Ще одна стосувалась маломобільності – адже насправді такими є не лише люди з інвалідністю, а майже 90% населення. Навіть звичайна прогулянка у навушниках робить нас маломобільними. І п’яту роботу я присвятила універсальному дизайну. Яка з них стала переможною, поки не відомо, – розповіла Дар’я Загребельна.

Загалом у конкурсі взяли участь 267 студентів з 25 університетів України та одного журналістського гуртка. Вони надіслали понад 170 робіт. У зв’язку із коронавірусом відзначити переможців планують під час телемосту 28 квітня.

Конкурс організували Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA та Програма розвитку ООН в Україні.

Поделиться: