Дніпрянин переміг на міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування

30.07.2019 18:36   -
Новини

На міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування O-Ringen вперше в історії перемогу здобув українець. Найкращим став дніпрянин Руслан Глібов, – про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
Руслан Глібов із Дніпра виборов «золото» у найпрестижнішій групі «еліта/ чоловіки», у яку допускаються за рейтингом 150 найсильніших спортсменів світу.
Найбільш масові у світі 5-денні змагання зі спортивного орієнтування (бігом) впродовж чотирьох десятиліть проводяться у Швеції. Цьогоріч вони зібрали 17,6 тисяч учасників віком від 10 до 90 років.
Руслан Глібов – срібний призер Чемпіонату світу-2018, лідер національної збірної України зі спортивного орієнтування. Аби здобути медалі на змаганнях світового рівня, радить бігати якомога більше на складних місцевостях, аналізувати подолані маршрути, прагнути до ідеалу та досягати високої майстерності.
Нагадаємо, спортивне орієнтування – вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості. Для навігації – мапа та компас, а для відмітки – електронний чіп. Бігають орієнтувальники по лісах, полях, парках та містах. Хто проходить всю дистанцію швидше за інших, той і переміг.