Дніпряни перемогли на Кубку України з веслування на байдарках і каное

23.04.2019 20:40   -
Новини

17-21 квітня у Дніпрі відбувся Кубок України пам’яті Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное. Вихованці Дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школа з водних та веслувальних видів спорту стали переможцями та призерами змагань.

Перше місце посіли: Єгор Улицький (байдарка-одиночка, дистанція 1000 м); Антон Дереза (байдарка-четвірка, дистанція 500 м та 200 м, він же став другим на дистанції 500 м на байдарці-двійці та третім на дистанції 500 м (байдарка-одиночка)); Валентин Пархоменко на байдарці-четвірці на дистанції 200 м, він також посів друге місце на дистанції 500 м (байдарка-одиночка) та на байдарці-двійці на дистанції 500 м (мікс); Семен Стасенко на байдарці-четвірці на дистанції 200 м.
Нагадаємо, Юлія Рябчинська – олімпійська чемпіонка 1972 року. Заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное.