Дніпрянам розповіли про нововедення у нарахуванні субсидій

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрянам розповіли про нововедення у нарахуванні субсидій отключены

Про нововведення у нарахуванні житлових субсідій розповіли під час «гарячої лінії» у Дніпровській міськраді.

Цьогоріч громадяни зможуть отримати субсидію на послуги компаній, що здійснюють управління будинками.Також надається допомога на сплату за користування ліфтом, якщо ця послуга включена до внесків ОСББ, ЖБК, керівних компаній. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив начальник відділу управління соцзахисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Володимир Плаксій. Посадовець зазначив, що відповідні зміни урядовці схвалили наприкінці лютого. У зв’язку з цим абонентам буде проведений перерахунок з 1 січня 2018 року.
– Також зміни торкнулися ОСББ. Їм, зокрема, дозволено для зарахування субсидій використовувати розрахункові рахунки у банках, а не казначейство, як це було раніше. При цьому статус неприбуткової організації зберігається», – сказав Володимир Плаксій.
Представник мерії також додав, що з початку року у Дніпрі вперше за призначенням субсидії звернулося 2,5 тис. родин, близько 4,6 тис. містян поновили право на неї. Загалом нині у місті житлову субсидію отримують 116 тисяч 237 домогосподарств – це третина від загальної кількості.

Поделиться: