Дніпровському палацу дітей та юнацтва виповнилося 85 років

  12.11.2019 13:25   -
Новини

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин у холі закладу облаштували фотозони.

Привітати найстаріший заклад позашкільної освіти у Дніпрі зібралися вихованці, їх рідні, викладачі, колеги та представники Дніпровської міської ради.
– Міський Палац дітей та юнацтва, без перебільшення, – один із найсильніших позашкільних закладів в Україні, адже його випускники є переможцями, призерами та лауреатами величезної кількості різноманітних конкурсів. Ми пишаємося не тільки вихованцями палацу, а і його викладачами. На честь дня народження від міської ради ми даруємо сертифікат на 50 тисяч гривень нашому міському Палацу дітей та юнацтва та бажаємо не припиняти свій творчий політ, – розповіла начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради Дар’я Біла.
Міський палац розпочав свою діяльність у 1934 році у «Будинку губернатора». А от сучасну історію, з 1990-го, – на Набережній Перемоги, 5. Наразі на базі найстарішого позашкільного закладу Дніпра працює 50 колективів різних творчих напрямів, у яких виховується близько 2 тисяч дітей.
– У нас ювілей – 85 років від дня створення. Ми дуже вдячні всім за привітання та подарунки. Ми також постаралися для наших гостей – підготували святковий концерт, багато сюрпризів і подарунків. Міський Палац дітей та юнацтва – це сучасний заклад, у якому реалізують свої творчі задуми діти та педагоги з усього міста. Разом ми втілюємо у життя великі дитячі мрії, – зазначила директорка міського Палацу дітей та юнацтва Альона Шульга.
Анастасія Данільченко вже 3 роки займається у театральному та музичному гуртках, каже, що мріє збирати великі зали.
– Я з дитинства мрію стати актрисою, грати у спектаклях на великій сцені. У цьому мені допомагають наші вихователі, вони дуже добрі, талановиті. Мені подобається відвідувати палац, тому що, займаючись тут, я поступово здійснюю свою мрію. Бажаю палацу розвитку і процвітання! – поділилася враженнями дівчинка.