Дніпровському артисту балету присвоїли престижну премію

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровському артисту балету присвоїли престижну премію отключены

Артисту оперного театру Дмитру Омельченку присудили премію ім. А.Ф.Шекери. «Призовою» стала постановка сучасного балету «Carmen&Jose», – про це розповіли в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

– Дмитро Омельченко поставив сучасний балет «Carmen&Jose» на музику Ж.Бізе. Разом із класичними творами він поєднав доробки сучасних композиторів, виступив автором лібрето, постановки та хореографії, – зазначили в управлінні.
Елемент новизни: поєднання класичного танцю, модерну й вільного стилю.
16-го лютого о 19-й годині в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету мешканці міста та області зможуть подивитися «преміальну» виставу «Carmen&Jose» та привітати Дмитра Омельченка з премією.
– Коли дізнався, що будуть нагороджувати – зрадів, адже це справжнє визнання на національному рівні. Тепер у планах поставити нового «Лускунчика», де теж поєднаємо і класику, і сучасність, – поділився Дмитро Омельченко.
Нагадаємо, що премія імені А.Ф.Шекери щороку присуджується балетмейстерам за досягнення у хореографічному мистецтві. На здобуття Премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування. Здобувачам премії — лауреатам — вручається диплом та виплачується грошова винагорода.

 

Поделиться: