Дніпровський театр ім. Шевченка відзначає соту річницю з дня заснування

  25.08.2018 12:01   -
Новини

Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру ім. Шевченка – 100 років. З цієї нагоди виготовили спеціальну одноденну печатку і тематичні поштові конверти. Пам’ятка збереже відомість про подію для нових поколінь.

– Перший український державний – нині дніпровський академічний музично-драматичний театр ім. Шевченка – гордість і окраса Дніпропетровщини. Акторський склад – взірець професіоналізму та працьовитості. Його вистави – завжди насолода для глядачів, – сказав перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. – Для того, аби нащадки пам’ятали про цю визначну дату, виготовлена спеціальна поштова печатка.
«Укрпошта» випустила 100 тисяч примірників немаркованих художніх конвертів до сотої річниці театру ім. Шевченка та спеціальну печатку – вона використовується лише один день.
– На урочистостях з нагоди ювілею представники керівництва Дніпропетровщини та посол Латвії в Україні особисто поставили історичну печатку на конвертах. Це збереже пам’ять про подію на довгі століття. Один з конвертів зберігатиметься в латвійському музеї, – сказала заступник директора театру Тетяна Сторожук.
Всі гості церемонії могли придбати святковий конверт із печаткою. На ній – дата і назва події.
Загалом за роки незалежності на Дніпропетровщині поставили більше 100 спец. печаток, присвячених знаменним датам.