Дніпровський гімнаст здобув три медалі на юнацьких «Олімпійських іграх»

  29.07.2019 13:13   -
Новини

Українські спортсмени здобули на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Баку 25 медалей. Це – найбільша кількість нагород за всю історію виступів національної збірної на міжнародних змаганнях.

Свій внесок до загальної скарбнички зробив і дніпровський гімнаст Володимир Костюк. Він привіз зі столиці Азербайджану три медалі різного ґатунку.
– Цього літа спортсмени Дніпропетровщини тішать своїми успіхами на міжнародній арені. Порадував і юний гімнаст Володимир Костюк. У хлопця вже є здобуте в команді «срібло» молодіжного чемпіонату світу. А тепер – і три нагороди так званих юнацьких «Олімпійських ігор», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.
16-річний дніпрянин Володимир Костюк два роки не міг виступати через травми. І ось – «золото», здобуте в команді. А потім – ще й срібна медаль за особистий виступ на брусах, і бронзова – на коні.
– Дуже сподобалося відчуття перемоги. Це неймовірно! – поділився Володимир Костюк. – На досягнутому не хочу зупинятися. Попереду – чемпіонат Європи. Налаштований взяти «золото» в особистому виступі. У далекій перспективі прагну потрапити на Олімпійські ігри-2024 і обов’язково повернутися звідти з перемогою.
Найулюбленіше знаряддя у хлопця – бруси. Його мати Наталя Прохорова згадує, коли вперше привели 4-річного Володимира до дитячої спортшколи, він відразу зміг підтягнутися. Та це й не дивно, оскільки непосидючості йому завжди було не позичати.
– Таких високих досягнень, які показав Володимир цього літа, наші вихованці не мали зо два десятки років! Хлопець дуже перспективний і талановитий. А тепер ще й відчув смак перемоги. Тож маємо неабиякі сподівання на його подальші успіхи, – сказав директор Дніпровської ДЮСШ Віталій Шматченко.
Загалом на ХV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі українські спортсмени виграли 8 золотих, 7 срібних та 10 бронзових нагород. У загальнокомандному заліку Україна посіла 6 місце.