Дніпровських підприємців запрошують до участі у бізнес-форумі

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровських підприємців запрошують до участі у бізнес-форумі отключены

20 – 21 лютого у м. Сенець (Словаччина) проходитиме українсько-словацький бізнес-форум. Захід організовує громадська спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву» спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Як повідомляє пресслужба Дніпровської міськради, ключовими сферами співробітництва на даному форумі визначені будівництво, виробництво будматеріалів, упровадження нових енергоощадних технологій у будівництві та функціонуванні житлових домів. За інформацією словацької сторони, муніципалітети та бізнес Словаччини зацікавлені в українських компаніях (забудовниках і виробниках будівельних матеріалів), оскільки в країні нині відбувається стрімке зростання темпів будівництва об’єктів житлового, соціального та офісного фондів.

Учасникам заходу пропонується надати інформаційні буклети англійською мовою щодо компаній, які вони представляють, новітніх технологій, а також презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів тощо. Робоча мова заходу – англійська/українська. Для індивідуальних перемовин, у разі потреби, нададуть перекладачів.

За детальною інформацією щодо умов і перспектив участі у форумі можна звертатися за телефоном: (097) 983-21-52. Цей бізнес-форум проводиться для розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва з країнами ЄС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес.

Поделиться: