Дніпровські волонтери продовжують допомагати Українській добровольчій армії

  17.05.2022 15:00   -
Новини

Координаційний волонтерський штаб Дніпра продовжує надавати всю необхідну допомогу нашим захисникам. Чи не щотижня волонтери забезпечують гуманітарною допомогою сотні військових Української добровольчої армії.

Координаційний штаб волонтерів Дніпра з самого початку війни співпрацює з Українською добровольчою армією. Волонтери на постійній основі надають гуманітарну допомогу нашим військовим.

Вікторія Рудєва, координаторка волонтерського штабу Дніпра: “Ми співпрацюємо напряму з військовими. Багато зараз волонтерів, але ми точно знаємо що потрібно військовим. Ця заявка приїхала з передової. Ми тримали зв’язок 2 тижні, я збирала те, що їм було необхідно. Зараз в них вийшло приїхати до нас, і ми відгрузили”.

Продукти харчування, гігієнічні засоби, одяг, техніка та медичні засоби – все це передали батальйону Української добровольчої армії, який наразі захищає нашу країну на передовій.

«Сан», стрілець Української добровольчої армії: “Отримали одяг, бейсболки, майки, носки, труси, харчування, повербанки, зарядки для телефонів”.

Військові кажуть, найбільшу допомогу отримують саме від волонтерів.

«Сан», стрілець Української добровольчої армії: “Наш командир, Української добровольчої армії, подав заявку до координаційного штабу Дніпра. Дуже велике “дякую” за співпрацю. На волонтерах, можна сказати, і тримається Українська добровольча армія”.

Цього разу гуманітарною допомогою забезпечили 70 військових, проте щодня потреби збільшуються, а волонтери Дніпра постійно працюють, щоб допомогти кожному, хто цього потребує.

Источник: ДніпроTV

Поділитись: