Дніпровські лікарі нагадують правила поведінки у спеку

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровські лікарі нагадують правила поведінки у спеку отключены

На цьому тижні синоптики знову прогнозують дніпрянам спеку до +30С. При цьому медики вважають, що тепловий удар легше не лікувати, а попередити. Як не «перегрітися» у спеку, розповів лікар “швидкої” Гліб Барков.

– У спеку слід намагатися поменше знаходитися під відкритим сонцем. З 11:00 до 16:00 воно найактивніше, тому краще в цей час не виходити на вулицю взагалі. Якщо це неможливо, потрібно захищати чимось голову – капелюшком, кепкою або парасолькою, – зазначив Гліб Барков.
Одяг має бути легкими і світлими, а ще – з натуральних тканин.
-Синтетична тканина не дає відходити поту, через який йде тепловіддача. А ми повинні втрачати тепло, аби не «перегрітися», – наголосив Гліб Барков.
Ще одне правило у спекотний день – вживати більше рідини.
– Зневоднення організму – одна із причин теплового удару, – сказав лікар. – Алкоголь також порушує процес тепловіддачі, що веде до перегрівання організму. Так само – і надмірне вживання їжі.
Тим, хто працює в приміщенні, слід частіше провітрювати, додав Гліб Барков. А якщо в кімнаті працює кондиціонер – не робіть його температуру занадто низькою та не спрямовуйте потік прохолодного повітря безпосередньо на людей.

Поделиться: