Дніпровська команда з волейболу представлятиме Україну на змаганнях у Німеччині

Дніпровська команда з волейболу сидячи вирушає на 11-й відкритий кубок Лейпцига. У збірній – 19 гравців з обмеженими можливостями, шестеро з яких – АТОвці з травмами кінцівок чи хребта. Це буде перший міжнародний досвід спортсменів

«Спорт – найкраща реабілітація. Для людей з особливими потребами на Дніпропетровщині створена волейбольна команда. Уже рік в ній грають спортсмени-любителі, вимушені переселенці, поранені бійці АТО. За два дні усі вони вперше поїдуть на міжнародні змагання, де представлять не тільки Дніпропетровщину, а й всю Україну», – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

11-й відкритий кубок з волейболу сидячи пройде 2-4 грудня в Лейпцизі. У ньому візьмуть участь команди з України, Чехії, Фінляндії та Німеччини. Усього – майже 200 спортсменів.

«Наша збірна наполегливо тренувалася цілий рік, аби заявити про себе на світовому рівні. Для кожного з гравців це будуть перші міжнародні змагання. Поміряємося силою з іменитими командами, будемо боротися за нагороди», – поділився очікуваннями тренер дніпровської команди Олексій Харламов.

Волейбол сидячи – для тих, хто з різних причин не може грати в повний зріст. Тренування проходять у Дніпрі тричі на тиждень.

Волейбольна команда гравців з обмеженими можливостями створена на базі регіонального центру з інваспорту у Дніпрі. Приєднатися до неї можуть всі охочі. Набір продовжується. Запис за телефонами: (050) 636-55-35, (099) 007-48-54.

Наступна стаття: