Дніпровська філармонія запрошує на вечір джазу

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровська філармонія запрошує на вечір джазу отключены

Віртуозна гра на роялі та саксофоні у поєднанні з чарівним вокалом, – Дніпровська філармонія ім. Когана запрошує мешканців Дніпропетровщини на джазовий концерт. У програмі – авторські композиції та відомі пісні. Про це розповіли в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

– Вперше у Дніпрі виступатиме відома джазова вокаліста, заслужена артистка України Ольга Войченко. Разом з піаністом Павлом Шепетою вони представлять власні композиції та адаптовані українські народні пісні в авторському аранжуванні. На концерті «INVITATION TO THE MUSIC» слухачі відчують усю красу та витонченість звуку, – зазначили у філармонії.
У першій частині концерту звучатиме дует вокалу та роялю. Ольга Войченко та Павло Шепета виконають джазові мелодії відомих композиторів – Sergio Mendes, A.C.Jobim, Steve Swallow, Duke Ellington, Bill Evans, Fred Hersh. У другому відділенні гратиме відомий джаз-оркестр DNIPRO BAND під керівництвом Юрія Іщенка.
Концерт відбудеться 26 січня о 18:00. Шанувальників джазу чекають у Дніпровської філармонії ім. Когана за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 6.
Подробиці – за телефонами: (098) 303 64 12, (066) 945 87 18.

Поделиться: