Дніпропетровщина – перша серед областей із доходів бюджету на одного мешканця

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина – перша серед областей із доходів бюджету на одного мешканця отключены

Дніпропетровщина – лідер України з доходів бюджету на одного мешканця. У 2018-му вони склали 3,7 тисячі грн. Це майже у півтори рази більше за середній показник по Україні. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

– У 2018-му маємо позитивну динаміку надходжень до бюджету. Це дозволило області вийти у лідери за показником середнього доходу на одного мешканця. Нині він – 3,7 тисячі гривень, у той час як у середньому по Україні – 2,5 тисячі, – зазначили у прес-службі
Завоювати лідерські позиції за показником доходу бюджету на одного мешканця Дніпропетровщина змогла завдяки збільшенню місцевих надходжень.
У 2018-му всі міста, райони та об’єднані територіальні громади виконали заплановані показники. А в середньому – навіть перевиконали їх на понад 10%.
Приміром, на чверть перевиконав бюджет Нікопольський район. Приблизно на третину – Великомихайлівська, Українська, Лихівська та Червоногригорівська громади.
Нагадаєио, загалом за 7 місяців 2018-го до бюджету Дніпропетровщини надійшло 13,8 млрд грн.

Поделиться: