ДніпроОДА стане доступнішою для людей з інвалідністю

  03.12.2019 22:55   -
Новини

Дніпропетровська облдержадміністрація стане доступнішою для людей з інвалідністю. Будівлю обладнають зручними пандусом та підйомником, облаштують комфортну вбиральню. Нині розробляють проєкт реконструкції.

– Щодня облдержадміністрацію відвідують сотні людей. Це не тільки працівники ОДА, а й мешканці області, які приходять на особисті прийоми, різноманітні семінари та тренінги, культурні заходи. Ми відкриті і прагнемо, аби візит був зручним для кожного. Тому прийняли рішення провести реконструкцію будівлі та зробити її комфортнішою для людей з інвалідністю, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.
Реконструкція торкнеться входу до адмінбудівлі, – про це розповів радник голови Дніпропетровської ОДА, архітектор Ігор Богданов. Найперше модернізують пандус. Той, яким люди з інвалідністю користуються зараз, має занадто крутий ухил, незручні поручні та зношене покриття.
– Всередині будівлі встановимо підйомник, який дозволить потрапити на верхній рівень холу. Облаштуємо комфортну вбиральню. Зручніше стане і тим, хто має ослаблений зір. Для них зробимо мнемосхеми, на сходах нанесемо яскраві лінії, – пояснив Ігор Богданов. – Плануємо і парковку для людей з інвалідністю – не далі, ніж 50 метрів від будівлі.
Проєкт реконструкції розроблять вже цьогоріч, втілять – у 2020-му.
Нагадаємо, сьогодні, 3 грудня, весь світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.