Дніпро змагатиметься за звання «Молодіжна столиця України»

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпро змагатиметься за звання «Молодіжна столиця України» отключены

28-го листопада у Дніпровській міській раді презентували національний конкурс «Молодіжна столиця України». Дніпро стане одним із його учасників

В обговоренні критеріїв заходу взяли участь представники управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міськради, Молодіжної ради Дніпра, молодіжних громадських організацій.

Подати заявку на участь у конкурсі місто має до 15 грудня. З-поміж іншого, презентаційна інформація повинна включати різні критерії, основним з яких є співпраця влади міста з молоддю, залучення її до реалізації різноманітних проектів, у тому числі й тих, що ініціює сама молодь.

За словами заступника директора – начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міськради Дар’ї Білої, з початку року департаментом реалізовано понад 500 різних проектів для молоді та за її активної участі.

«Якщо спиратися на основний критерій конкурсу, то, сподіваємося, маємо великі шанси на перемогу. За цей рік проведено велику кількість стажувань молодих фахівців у нашому департаменті. У результаті такої роботи понад 20 ідей, які були запропоновані молоддю, вже реалізують, у тому числі і щодо шкільного парламенту, проекту «День рятувальника» тощо. Ми вийшли вже на той рівень, коли молодь нам пропонує, який захід чи проект провести, для якої аудиторії, а ми вже допомагаємо усе це реалізувати, підказуємо та скоординовуємо. Тож разом спрямуємо усі зусилля задля перемоги Дніпра, для здобуття звання молодіжної столиці України», – сказала представниця мерії.

Зі свого боку член Національної молодіжної ради України Максим Красіков зазначив, що конкурс проводять в Україні уперше. Основна його мета – активізувати співпрацю молоді з органами місцевого самоврядування. На його думку, Дніпро дійсно має великі шанси на перемогу.

Переможця конкурсу буде оголошено у січні 2018 року. Місто носитиме звання «Молодіжна столиця України» упродовж 3-х років. Окрім того, як приз місто-переможець отримає право провести у себе Всеукраїнський молодіжний форум, промоцію на європейському рівні та матиме можливість співпрацювати з молодіжними столицями Європи.

 

Поделиться: