Дніпро піклується: на вулиці Сірка прибрали стихійне сміттєзвалище

  08.06.2023 20:52   -
Новини

В одному з районів Дніпра комунальники ліквідували стихійне сміттєзвалище, яке утворили люди. Отримавши заявку, комунальники одразу прибули на місце і приступили до роботи.

Будівельні матеріали та інші відходи стали причиною утворення стихійного сміттєзвалища. Мешканець Соборного району розповідає, що проживає тут більше 10 років. Проблема зі сміттям виникає доволі часто.

Мурта Кебурія, дніпрянин: «Там, де зараз прибирають, там зробили канаву, щоб машини не могли проїхати, не могли вниз спускатися. Деякі несвідомі громадяни стали ближче сипати».

Комунальники вкотре закликають містян відносити непотріб у контейнери і не забувати сортувати сміття.

Костянтин Хом’яков, комунальник: «Є спеціальні місця, але все одно у людей совісті немає — в баки кидають і будівельне сміття. Приїжджає сміттєвоз, він не може взяти. Ми потім висипаємо це все, підбираємо, прибираємо. Є місця спеціальні, є куби спеціальні. А у людей совісті немає, не в куб кидають, а повз. Начебто ми маємо це все руками підбирати».

У Дніпрі з початку року вивезли понад 1,5 тисячі тонн безхазяйних відходів. Наразі відпрацьовують заявку від мешканців щодо ліквідації сміттєзвалища на вулиці Сірка.

У Дніпровській міськраді нагадують про необхідність укласти договір на вивезення сміття з офіційним перевізником.

За матеріалами ДніпроTV

Поділитись: