Дніпро – лідер кампанії з обрання сімейного лікаря

  19.09.2018 15:56   -
Новини

Дніпропетровське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» (КВУ) в рамках пілотного проекту «Моніторинг прозорості діяльності місцевої влади Дніпра» презентувало статистичні дані про перебіг кампанії з обрання сімейного лікаря. За словами голови правління Комітету виборців України Станіслава Жолудєва, Дніпро є лідером цієї кампанії.

– Дніпропетровська область та Дніпро як обласний центр – лідер за кількістю лікарів, які приєдналися до eHealth. У нашому регіоні це 1877 фахівців. Друге та третє місця посідають Харківська область (1774 лікаря) та Київ (1711 лікарів). Також наш регіон є лідером за кількістю декларацій, укладених з лікарем. Станом на 17 вересня 2018 року підписано понад 1 млн 465 тисяч угод. І статистичні дані говорять про те, що Дніпро як обласний центр – безумовний лідер у процесі реформування медицини в цілому та обрання сімейних лікарів зокрема, – зазначив Станіслав Жолудєв.
Так, у Дніпрі вже 406 тис. мешканців (40% населення), обрали свого лікаря. А для зручності громадян протягом місяця, з 22 вересня, підписати декларацію із сімейним лікарем можна буде у суботу та неділю.
– Усі дніпряни мають обрати свого сімейного лікаря, щоб отримувати первинну медичну допомогу. У Дніпрі діє 12 центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких входить 73 амбулаторії. У них працює 553 сімейних лікарі, педіатри та терапевти. Ми закликаємо містян не зволікати з вибором свого сімейного лікаря, бо кожен медичний працівник може укласти декларації не більше ніж із 1800 пацієнтами, – зазначила начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Тетяна Прибиток.