Дніпрянка проводить благодійні тренування та збирає кошти захисникам

  15.08.2023 11:16   -
Новини

Хобі, яке переросло в благодійність. У нашому наступному матеріалі ми розповімо, про ще одну учасницю проєкту «Молодь Дніпра Вражає». Ольга Стрельцова — студентка та фітнес-тренерка. Завдяки своєму хобі дівчина щомісяця збирає посилки для військових та закриває потреби певних підрозділів.

Ольга Стрельцова до повномасштабного вторгнення навчалась на юристку. У вільний час працювала фітнес-тренеркою, займалась благодійністю, вивчала мови та подорожувала.

«У перший день я була вдома, мені треба було на очне навчання в університеті, я мала прокинутися о 7-й годині, але батько мене розбудив о 5-й ранку і сказав, що почалася якась заворушка і я нікуди не піду до університету», — згадує Ольга Стрельцова, волонтерка, фітнес-тренерка, студентка.

У перші дні повномасштабної війни Ольга не могла повірити в те, що відбувається. Проте дівчина швидко взяла себе в руки і перетворила улюблене хобі в благодійність. Так зʼявився проєкт благодійних тренувань «Тренуйся та підтримуй Україну». 

«Я вже тренер понад три роки, в мене вже є сформовані групи, з якими я займаюся, потім побачила, що деякі роблять збори, треба також щось зробити в цій сфері, і з’явилася ідея провести перше благодійне тренування», — ділиться Ольга

Всі кошти з тренувань дівчина передавала у благодійні фонди чи самостійно купувала військовим необхідне.

«Хочу подякувати Стрельцовій Ользі за великий внесок і допомогу нашому фонду, в подальшій допомозі нашим військовим та цивільним людям. Ольга від самого початку повномасштабної війни допомагає нашому фонду. Ми дуже вдячні їй і всій її команді, тим людям, які допомагають донатами, для спільної нашої допомоги», — каже Анна Базилєва, директорка благодійного фонду.

Ініціативу Ольги швидко підтримали люди різного віку. Щоразу кількість охочих збільшувалась, на заняття приходили цілими родинами!

«Занять більш ніж 20-30, тому що спочатку це було раз на місяць, далі — це виїзд і FitDey, тобто 3-4 тренування на місяць могло відбуватися і коштів. Перші тренування півтори тисячі, потім сума за тренування доходила до 4 тисяч», — розповідає Ольга.

Окрім підтримки військових на передовій та в шпиталях, Ольга купує корм у притулки для евакуйованих чотирилапих.

Аби потрапити на заняття до Ольги, пишіть їй в інстаграм.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: