Для сільських шкіл області придбали ще п’ять нових автобусів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Для сільських шкіл області придбали ще п’ять нових автобусів отключены

Ще 5 новеньких автівок підвозитимуть школярів та вчителів із віддалених сіл до навчальних закладів області. Сучасні комфортабельні шкільні автобуси розійшлися районами та громадами Дніпропетровщини. Загалом за три роки шкільний автопарк регіону поповнили понад сто нових машин.

Новенькі шкільні автобуси українського виробництва отримали Новопокровська, Новопавлівська та Миколаївська об’єднані територіальні громади.
– У нашій школі 218 учнів. Майже половина з них – мешканці навколишніх сіл. Їх підвозимо двома автобусами. Вони можуть охопити лише чотири села. Ще з трьох населених пунктів діти вимушені діставатися самотужки. Тепер, із новим авто, ця проблема нарешті вирішена, – сказав директор Новопокровської школи Віталій Козаков.
Поповнили власні автопарки і школи Дніпровського та Петриківського районів.
– Частину учнів Чаплинської школи підвозить старий автобус, який вже треба списувати, – розповів начальник відділу освіти Петриківської РДА Сергій Пряніков. – Нове авто і безпечне, і зручне. Маленьким мешканцям трьох сіл нашого району буде тепер набагато зручніше діставатися місця навчання.
У нових автобусах все – для безпеки та комфорту маленьких пасажирів. Вони обладнані м’якими кріслами, кондиціонерами, обмежувачами швидкості та додатковими люками. Є і місця для рюкзаків, і кнопки виклику водія. Салон можна опалювати навіть за вимкненого двигуна.
Нагадаємо, на Дніпропетровщині – найбільший в Україні шкільний автопарк. 423 машини підвозять до навчальних закладів майже 22 тисячі учнів та вчителів.

Поделиться: