Для АТОвців обласним коштом придбають понад 70 квартир

  27.05.2020 18:11   -
Новини

30 млн грн – на квартири для учасників АТО/ООС. З обласного бюджету виділили субвенцію на забезпечення житлом понад 70 родин бійців з Кривого Рогу.

– На Дніпропетровщині діє кілька державних та обласних програм підтримки ветеранів АТО/ООС. Це надання матеріальної допомоги родинам загиблих та бійцям, які опинились у складних життєвих обставинах, програми санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації та професійної адаптації. Але найбільш гостро стоїть питання забезпечення житлом учасників АТО/ООС. Цьогоріч запустили програму для вирішення цієї проблеми – і розпочали з Кривого Рогу. З обласного бюджету виділили для міста субвенцію – 30 млн грн. За ці кошти зможемо забезпечити житлом понад 70 родин ветеранів, – розповіли у пресслужбі ДніпроОДА.

Вже у червні до міського бюджету Кривого Рогу перерахують перші 4,5 млн грн. До кінця жовтня – ще 25,5 млн. Позачергово грошові компенсації на придбання квартир зможуть отримати учасники бойових дій з інвалідністю ІІІ групи. Першочергово – бійці з пораненнями, контузіями, каліцтвами або захворюваннями, що настали під час участі в АТО/ООС.

– Кошти ветерани отримають на банківський рахунок. Витратити їх можна буде виключно на придбання квартир. Обрати житло та оформити договір купівлі-продажу слід протягом року, – розповів начальник відділу у Дніпропетровській області Міністерства у справах ветеранів України Олексій Корж. – Нині Криворізька міська рада формує перелік людей, які потребують придбання житла, та визначає потреби у площі.

Загалом на Дніпропетровщині – понад 26,8 тисяч учасників АТО/ООС та 1216 членів сімей загиблих.

Поділитись: