Дітям АТОвців пропонують безкоштовну програму вивчення англійської

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дітям АТОвців пропонують безкоштовну програму вивчення англійської отключены

Поглибити знання англійської, більше дізнатися про культуру та історію США, розвинути лідерські навички. Все – у дворічній програмі від Посольства США Access. Долучитися до неї можуть підлітки із родин учасників АТО. Навчання – безкоштовне. Заняття проводитимуться у Дніпрі.

– Діти АТОвців від 13 до 15 років можуть долучитися до дворічної програми поглибленого вивчення англійської. Початковий рівень знань неважливий. Головне – бажання вивчати мову, – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.
З дітьми працюватимуть висококваліфіковані досвідчені викладачі. Заняття – 2-3 рази на тиждень. Вони проходитимуть в інтерактивній формі – і в аудиторії, і на вулиці. Акцент – на навичках спілкування англійською. Навчатимуть і граматиці. Учні робитимуть презентації, виконуватимуть різні вправи. Навчання та підручники – безкоштовні.
Останній тиждень навчання, влітку 2021-го, пройде на базі дитячого центру відпочинку в мальовничому куточку України. Там на дітлахів чекатиме 40 годин інтенсиву з англійської. Після – вони отримають сертифікати держдепартаменту США.
– Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» фінансується держдепартаментом США. У Дніпрі її реалізують за участю громадської організації «Нове бачення».
Приєднатися до програми можуть і підлітки 13-15 років з інвалідністю та із малозабезпечених сімей.
Після 20 вересня з кандидатами на участь проведуть співбесіди.
Подати документи слід до 20 вересня 2019 року. На адресу: м. Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 55, оф. №227, ГО «Нове бачення».
Подробиці – за посиланням: https://www.facebook.com/ngonewvision/photos/a.836702969739021/2394616110614358/?type=3&theater, телефоном: (099) 658 25 62 або емейлом: newvisionngodp@gmail.com.

Поделиться: