Діти – вихованці центру «Довіра» відпочинуть у наметовому таборі

  27.06.2018 00:09   -
Новини

Вихованці центру підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради у найближчі дні вирушать на відпочинок до смт Обухівка. Протягом п’яти днів діти мешкатимуть у наметовому таборі.

Організовує такі поїздки Міжнародний благодійний фонд «Максимум» у рамках проекту «Наставництво». За словами виконувачки обов’язків начальника управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Лариси Кім, вихованці центру їздять відпочивати у наметовий табір другий рік поспіль.
– Проект наставництва у Дніпрі лише розвивається. Сподіваємося, він активно реалізовуватиметься у місті й кожна дитина із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайде свого наставника – дорослу людину, якій зможе довіряти, – сказала представниця мерії.
Зі свого боку один із наставників та голова фонду «Максимум» Максим Нудьга розповів: цього року зміна у таборі пройде під девізом «Світ без насилля». Хлопцям та дівчатам розповідатимуть про спілкування та взаємодію з однолітками, дорослими і світом навколо без агресії. Їх умовно поділять на родини, щоб вони допомагали одне одному, не боялися брати на себе відповідальність за свої дії.
-Це одна із форм соціалізації для дітей, юнаків та дівчат. Багато випускників таких закладів бояться дорослого життя і не знають, у якому напрямку їм просуватися далі. А завдяки наставникам і таким заходам, як у цьому таборі, у них з’явиться уявлення про модель родини, – додав голова фонду.
До наметового табору поїдуть 6 дітей із центру. Один із них – цьогорічний випускник закладу Микита Булгаков. Хлопець побуває у таборі вже вдруге.
– Минулого разу мені там дуже сподобалось. Я багато чого навчився. Наприклад, вперше в житті рубав дрова, ставив сам намет. Спочатку здавалося, що все тяжко, а зараз готовий допомагати іншим, – розповів юнак.
Проект «Наставництво» – добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед, у підготовці до самостійного життя.