Діти із Дніпропетровщини вирушили на відпочинок до літніх таборів

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Діти із Дніпропетровщини вирушили на відпочинок до літніх таборів отключены

Перша в цьому році група дітей із Дніпропетровщини вирушила на літнє оздоровлення – до таборів «Артек» та «Молода гвардія». Там безкоштовно відпочине понад 120 хлопчиків та дівчаток.

Загалом встигнути оздоровитися до кінця літа пощастить 679 маленьким мешканцям області.  

– Організовуємо безкоштовний відпочинок та оздоровлення для дітей, що мають право на пільги, – зазначила начальниця відділу департаменту соціального захисту населення ДніпроОДА Ірина Криворучко. – Путівки оплачують із державного, обласного та місцевого бюджетів. На жаль, цьогоріч через карантин початок сезону затягнувся. Та нарешті вже перша група дітлахів вирушила до мальовничих місць відпочинку.

У київському «Артеку» та одеській «Молодій гвардії» відпочине 124 дитини з Дніпропетровщини. Ще 555 маленьких мешканців регіону набиратимуться сил в інших оздоровчих центрах – Запорізької та Херсонської областей.

– Наразі готуються до відкриття і два дитячі табори на Дніпропетровщині – у П’ятихатському та Царичанському районах. До заїзду дітей все приводять у відповідність до карантинних норм. А це і відстань між ліжками у спальнях та столами у їдальні, і наявність дезінфекторів тощо, – додала Ірина Криворучко.

За перші три місяці 2020-го, до початку карантину, в дитячих оздоровчих центрах України встигли безкоштовно відпочити понад 530 дітей із Дніпропетровщини.

Право на безкоштовний відпочинок у таборах, санаторіях та оздоровчих центрах України мають сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, хлопчики та дівчата з інвалідністю, діти АТОвців, переселенців, із багатодітних та малозабезпечених сімей. А ще – обдаровані діти, відмінники навчання, переможці різних конкурсів та фестивалів.

Поделиться: