Діти АТОвців відправились на відпочинок до Данії

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Діти АТОвців відправились на відпочинок до Данії отключены

Восьмеро дітей учасників АТО з Дніпропетровщини поїхали на безкоштовні канікули до Данії. Хлопчики та дівчатка відпочиватимуть у європейському таборі протягом десяти днів. Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

– Третій рік поспіль відправляємо дітей Дніпропетровщини на відпочинок за кордон. В Данію цьогоріч їдуть восьмеро хлопчиків та дівчат. Це діти інвалідів війни та загиблих військовослужбовців. Такі канікули стали можливими завдяки співпраці ДніпроОДА, датської волонтерської організації «Ластівка» та українських волонтерів, – розповіла Наталія Шуліка.
На канікули поїхали діти від 9 до 13 років. Це їхня перша тривала подорож без батьків.
– Щоб відчувати себе більш впевнено і комфортно, я взяла з собою речі, які подарували мама і тато. Коли я на них дивлюся, відразу посміхаюсь і всі страхи зникають, – сказала 10-річна дніпрянка Даша Товстик.
Мама дівчинки намагається стримати хвилювання.
– У 2014 році в зоні АТО наш тато отримав важке поранення. Тому донька швидко подорослішала. Вперше відправляю її до табору, та ще й за кордон, – поділилась емоціями мама Олеся Товстик. – Добре, що організовують такі поїздки. Діти дізнаються багато нового, побачать, як живуть люди в Європі».
Побачити на власні очі справжній океан прагне й 10-річний Євген Бунчиков з П’ятихаток.
– У нашому селищі є ставок, ми їздили на море, але ж океан – це зовсім інше! Хочеться зрозуміти, який він, – каже хлопчик. – Головне, про що попередили батьки – завжди бути на зв’язку.
Поїздка до Данії триватиме десять днів. Юних мандрівників супроводжуватиме психолог. В програмі – активний відпочинок: аквапарки, екскурсії та освітні курси. Діти АТОвців з Дніпропетровщини цьогоріч також відпочинуть в Австрії, Греції, Польщі та Бельгії.

Поделиться: