Діти АТОвців повернулися з канікул у Данії

  22.06.2018 11:41   -
Новини

Восьмеро дітей АТОвців з Дніпропетровщини безкоштовно відпочили за кордоном. Десять днів вони провели у європейському таборі, завітали в гості до української діаспори, побували в аквапарку та «Леголенді», – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

-Це вже друга така поїздка. У програмі – розвиток і розваги у європейському таборі, вихідні у родинах української діаспори та багато екскурсій, – розповіла начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка
Мандрували до Данії діти віком від 9 до 13 років.
– Дуже хвилювалась, але все-таки зважилася відпустити доньку. Це її перша самостійна поїздка. Ми зв’язувались телефоном, листувались, – каже вдова загиблого військовослужбовця Наталія Карпенко.
Відпочинок школярів за кордоном став можливим завдяки співпраці ДніпроОДА, датської волонтерської організації «Ластівка» та українських волонтерів
– Мені найбільше сподобалось в біомузеї. Там розповідали про екологію, про видобування електроенергії. Мандрівка була дуже класна! – запевняє 13-річний Саша Король з Кривого Рогу, чий батько загинув у серпні 2014-го під Шахтарськом.
Діти АТОвців цьогоріч також відпочинуть в Австрії, Греції, Польщі та Бельгії. Юних мандрівників у кожній поїздці супроводжує психолог.