Держгеокадастр спростив отримання документів для дніпрян після численних заяв Філатова

  31.10.2022 12:09   -
Новини

У Дніпрі суттєво спростилося отримання нормативної оцінки земельної ділянки — документа, необхідного, щоб орендувати її у міста, повідомяє Дніпровська Панорама

Це  стало можливим після численних звернень міської влади та мера Дніпра Бориса Філатова до центральної влади, НАБУ, РНБО щодо зловживань в обласному Держгеокадастрі. Як відомо, раніше багато заявників скаржилися на непрозорі та відверто корупційні схеми в обласній ланці відомства. Штучне затягування змушувало людей чекати на документи по декілька років. Це створило чергу у понад 7 тис. заявок. Шкоди зазнавав і бізнес, і містяни — адже бюджет Дніпра роками недоотримував гроші за користування землею комунальної власності. Торік у червні під час Конгресу місцевих та регіональних влад у Дніпрі очільник міста отримав від Президента Володимира Зеленського запевнення в розумінні проблеми.

Тепер, без корупційної схеми, отримати оцінку земельної ділянки можна швидко і головне — безкоштовно. Для цього треба зайти на сайт Держгеокадастру: https://e.land.gov.ua/auth_select. Далі заповнити та відправити заявку, скориставшись ЕЦП. Потім за декілька хвилин готовий документ надійде на електронну пошту. У паперовому вигляді його так само можна замовити і отримати в найближчому ЦНАПі.