Депутат Дніпропетровської обласної ради видалив з мережі відео своєї подорожжі до Москви

  22.07.2021 16:18   -
Новини

Як ми повідомляли раніше, депутат Дніпропетровської обласної ради Руслан Краснов, син лідера політичної партії “Громадська сила” Загіда Краснова, похвалився на сторінці в Instagram своєю подорожжю до Москви. Проте, дуже швидко вирішив видалити усі докази свого закордонного візиту. У чому причина?

“Суетной город”, – так прокоментував свої відео Краснов-молодший. Подію підхопили ЗМІ, адже подібні подорожі депутатів під час воєнних конфліктів у країні викликають немало питань. Вони б мали викликати питання ще й у співробітників СБУ, але спецслужба досі не відреагувала на відвідини депутатом прифронтової зони ворожої країни. А як же бути із нацбезпекою, адже буквально нещодавно СБУ Дніпропетровщини накладало штрафи на репостерів статей про COVID-19. Що пішло не так із Русланом Красновим?

Схоже, Руслан Краснов злякався можливої реакції на свої публікації, адже вже зараз усі відео у мережі відсутні. Про прихований факт поїздки, позиції політичних експертів, та самого пана Руслана – читайте далі на нашому сайті.

Источник: ДніпроTV

Поділитись:

Попередня стаття: