Депутат Дніпропетровської обласної ради відвідав столицю країни-агресора

  22.07.2021 13:11   -
Новини

Депутат Дніпропетровської обласної ради Руслан Краснов, син лідера політичної партії “Громадська сила” Загіда Краснова, похвалився на сторінці в Instagram своєю подорожжю до Москви.

Політичний клімат в країні для молодого депутата значить мало, судячи з того, що інтереси виборців прифронтового міста, Руслан представляє в країні-агресорі. Сьомий рік в Україні йде війна, сотні воїнів гинуть від зброї російських загарбників, але це, схоже, ніяк не заважає родині Краснових відвідувати Росію.

“Суетной город”, – так коментує свої відео Краснов-молодший. Як до російської метушні причетний Руслан Краснов, мета його візиту – не зрозуміло. 

На тлі показового патріотизму Загіда Краснова, такий візит виглядає досить дивно. Бійцям Краснов-старший відправляє пакунки із партійним маркуванням, а сина відправляє до ворожої країни. Логіка залишила чат.

Нагадаємо, не так давно Руслан Краснов публікував свій відпочинок в одному з вартісних одеських клубів. Тож, що таке Москва – витівка молодого мажора або держзрада? Ми продовжуємо слідкувати за пересуваннями депутата Дніпропетровської обласноЇ ради по той бік барикад.

Источник: ДніпроTV

Поділитись:

Наступна стаття: