Де в області можна безпечно зануритися на Водохреща

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Де в області можна безпечно зануритися на Водохреща отключены

19 січня мешканці Дніпропетровщини відзначатимуть Водохреща. Як вже повідомляв наш сайт, у Дніпрі офіційно відкрито для занурення 10 місць. Загалом по області їх облаштовано 109.

В цих місцях чергуватимуть медики, рятувальники та правоохоронці. Про це під час пресконференції розповів заступник начальника управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Остроух.

-Цього року на Дніпропетровщині визначили 109 офіційних місць для занурювання. Зокрема, у Дніпрі – десять, Новомосковську – п’ять, Кам’янському та Кривому Розі – по чотири, Нікополі та Марганці – по два, Верхньодніпровську та Павлограді – по одному. Ці місця обстежили, обладнали доріжки, встановили пункти обігріву та харчування, – розповів Сергій Остроух.

В офіційно визначених для занурення місцях області чергуватимуть 143 медики, 180 рятувальників та 194 правоохоронці. Також у Дніпрі, Кам’янському, Павлограді, Нікополі, Новомосковську, Кривому Розі та Верхньодніпровську працюватимуть  8 водолазних підрозділів.

-За останні роки на офіційних місцях для занурень не було жодного нещасного випадку. Але треба пам’ятати про основні правила безпеки. Заборонено занурюватися у непристосованих для цього місцях та у нетверезому стані. У холодній воді можна знаходитися не більше 20 секунд. При собі слід мати теплий одяг для перевдягання, – наголосив Сергій Остроух.

Із повним переліком безпечних для занурення місць можна ознайомитися за посиланням: https://fex.net/ru/s/yxv0tyz.

Поделиться: