Cкоро за програмою «Доступні ліки» можна отримати ще більше препаратів

  07.12.2017 16:24   -
Здоров'я Новини

Наступного року до програми «Доступні ліки» включать препарати від виразки шлунку, депресії, а також анемії у вагітних. Про це стало відомо під час прес-конференції у ДніпроОДА
«Зараз медпрепарати за програмою «Доступні ліки» отримують пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою. Наступного року перелік розширять. Безкоштовно або з невеликою доплатою ліки зможуть отримувати і хворі на виразку шлунку та вагітні – у разі виявлення анемії. Також за цією програмою виписуватимуть і медпрепарати від депресії», – зазначив заступник директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Олексій Григорук.

Нині у переліку «доступних ліків» – 199 препаратів. Їх можна отримати безкоштовно або з невеличкою доплатою. Перш ніж іти в аптеку, слід звернутися до сімейного лікаря – за рецептом.

«Ця урядова програма запрацювала цьогоріч у квітні, але вже довела свою ефективність. З її старту значно розширився і перелік препаратів, і фінансування збільшилося. У 2018-му програмою зможуть скористатися ще більше мешканців області», – додав Олексій Григорук.

На сьогодні майже півтисячі амбулаторій по всій області вже уклали договори із аптеками, в яких можна отримати «доступні ліки».

Ознайомитися з переліком аптек, задіяних у програмі «Доступні ліки», можна на сайті або в будь-якій амбулаторії. Цілодобово працює й “гаряча лінія” 0 800 50 72 50.

Наступна стаття: