Цілодобову воду отримали мешканці Васильківки

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Цілодобову воду отримали мешканці Васильківки отключены

У селищі Васильківка Дніпропетровської області завершили реконструкцію насосної станції. Завдяки проекту, який реалізували у два етапи, безперебійне водопостачання отримали 12 тисяч сельчан, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко  

Насосній станції, яка знаходиться на Привовчанському водозаборі, більше 40 років. За цей час вона не знала жодного ремонту.

«Труби, які вели від свердловини до насосної станції, застаріли і морально, і фізично. Часто траплялися пориви, ми ставали на ремонт, а люди тим часом сиділи без води. Тому була нагальна потреба реконструювати станцію», – зазначив директор комунального підприємства «Джерело» Максим Піддубний.

Проект реалізували у два етапи. В будівлі станції зробили ремонт, змонтували три нових насоси, замінили 600 метрів труб. Альтернативою металевим комунікаціям стали поліетиленові, на яких півстолітня гарантія.

«Два роки тому вода на Васильківку подавалася погодинно. Аби позбутися цієї ганебної практики, завдяки ДніпроОДА провели реконструкцію насосної. Роботи завершені. Тепер вода в кранах цілодобово», – зауважив голова Васильківської об’єднаної громади Сергій Павліченко.

Поделиться: