Червоний Хрест предав 5000 ковдр для Координаційного штабу волонтерів Дніпра

  11.05.2022 16:30   -
Новини

5000 ковдр для українських військових та переселенців передав Червоний Хрест. Вантаж доправили до Координаційного штабу волонтерів Дніпра. 

Міжнародна допомога продовжує надходити до України. 5000 ковдр передав Червоний Хрест для дніпровських волонтерів.

Павло Мудрак, координатор Координаційного штабу волонтерів Дніпра: “5000 ковдр, які нам передали організації «Червоний Хрест України» для потреб організації «TAPS UKRAINE» та координаційного штабу волонтерів Дніпра. Ці дві організація зараз тісно співпрацюють і координують повністю свої дії”.

Ковдри передадуть вимушеним переселенцям та нашим захисникам і захисницям на передову.

Павло Мудрак, координатор Координаційного штабу волонтерів Дніпра: “Воно було доставлено з інших міст на освновний цетральний зберігаючий склад Червоного Хреста. Вже звідти ми своїми силами, силами штабу та за даопомогою організації TAPS UKRAINE, перевезли їх сюди для того, щоб перерозподіляти ї роздавати вже за потребами, за заявками від вимушених переселенців, від наших центрів, які допомагають, а також всіх тих, хто опікується пораненими бійцями”.

Ковдри також повезуть і в місцеві лікарні, госпіталі та шелтери, аби наші військові та люди, які були вимушені швидко покинути свої домівки, були забезпечені всім необхідним.

Источник: ДніпроTV

Поділитись: