Черговий кастинг фестивалю «Z_ефір» відбувся у Марганці

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Черговий кастинг фестивалю «Z_ефір» відбувся у Марганці отключены

Свої таланти під час одинадцятого кастингу талант-фесту «Z_ефір» демонстрували діти з Марганця і Томаківського району. На сцені зірочки показали понад 100 номерів.

На сцену вийшли дітлахи з Марганця і Томаківського району. Таланти демонстрували у п’яти номінаціях – вокальне та театральне мистецтво, хореографія, оригінальний та інструментальний жанри.
Серед конкурсантів – найбільше вокалістів. Учасниці ансамблю «Веснушки» представили пісню «Журавлине серце». Її виконали дев’ятнадцять дівчаток.
– Ми вдруге беремо участь у цьому конкурсі. Для другого сезону підготували цікавіші костюми, оновили склад ансамблю і обрали гарну пісню. Вона – про пташеня, яке народилося без крил і не може літати. І його мама залишається з ним, а не летить у вирій. Репетирували три місяці, – пояснює одна з «Веснушок» Дар’я Маковецька.
Удруге на талант-шоу – Олександра Гасанова. Вона – переможниця першого сезону конкурсу.
– У мене вдома на фортепіано стоїть кубок. Щоразу коли проходжу повз нього –згадую перемогу і пишаюся собою, – говорить Саша.
Цьогоріч дівчина на сцені не сама. Поряд – її молодша сестра Елеонора. Разом співачки виконали відому пісню «Hit the Road Jack» англійською мовою.
Серед учасників важко не помітити дівчинку в білій сукні та вуалі. Це – семирічна Кіра Кривко з Марганця. На «Z_ефірі» вона вперше, хоча поезії декламує із чотирьох років. Для дебюту на талант-фесті вона підготувала вірш Агнії Барто «У театрі».
Зірочки театру юного глядача «Смайл» підготували пантоміму «Із Парижа з любов’ю». Її репетирували протягом двох місяців. Дітлахи – в образі мімів. Грим – серйозний: кожному розмалювали обличчя різними фарбами.
– П’єса про те, як дуже сумна дівчина закохується в хлопця. Ми показуємо все мовчки. Потім – виконуємо танець, – ділиться виконавиця головної ролі в постановці Ангеліна Юрченко.
Наступний кастинг масштабного конкурсу «Z_ефір» прийматиме Софіївка.
Півфінал талант-фесту – у квітні. Кращі з кращих вийдуть у фінал. Грандіозний підсумковий гала-концерт відбудеться наприкінці травня у Дніпрі.

Поделиться: