Через коронавірус більшість університетів і профтехів області перейшли на “дистанційку”

1 неделя ago Зоря2 Комментарии к записи Через коронавірус більшість університетів і профтехів області перейшли на “дистанційку” отключены

На Дніпропетровщині більшість університетів і закладів професійно-технічної освіти тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання. Такі заходи – через ріст захворюваності на COVID-19 у регіоні.

Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині погіршується. Тож державна та обласна комісії ТЕБ і НС рекомендували профтехам і вишам на місяць запровадити дистанційну форму навчання, – розповів директор обласного департаменту освіти й науки Олексій Полторацький. – Остаточне рішення приймали адміністрації навчальних закладів. Більшість – дослухалися. Частково або повністю перевели освітній процес у режим онлайн.

Навчатися вдома студенти будуть до 15 листопада. Нині з 22 університетів області – 17 перейшли на дистанційне навчання, ще 5 – на змішану форму.

Близько 20 технікумів і коледжів ввели «дистанційку», понад 30 перевели учнів на змішану форму, 10 залишаються на очній.

Поки що працюють у звичному режимі 8 закладів професійної освіти, 43 – перейшли на комбіноване навчання, два – на дистанційне.

Загалом на Дніпропетровщині – 10257 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу коронавірус діагностували у 423 людей.

Поделиться: