Будівництво аеропорту на Дніпропетровщині розпочнеться влітку 2020-го

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Будівництво аеропорту на Дніпропетровщині розпочнеться влітку 2020-го отключены

Вже влітку 2020 року розпочнеться будівництво нового аеродрому міжнародного аеропорту в Дніпропетровській області. Він матиме злітно-посадкову смугу, що зможе прийняти літаки всіх типів, та сучасний термінал.

Пропускна спроможність летовища сягне 3 млн людей на рік. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко під час презентації проєкту для голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
Будівництво має стартувати влітку 2020 року. Нині обирають проєктанта – він буде відомий у грудні 2019-го. У травні наступного року визначаться із генпідрядником.
-У цього проєкту дуже багато виконавців. Верховна Рада України, Міністерство інфраструктури, Укрінфрапроєкт, ОДА та райдержадміністрація, проєктувальники, забудовники смуги та терміналу, екологи. Головна задача – пов’язати все це у єдиний гармонійний збалансований план дій і виконати його. Маємо впоратися із цим викликом та показати якісну роботу, – зазначив голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко.

Над проєктом паралельно працюватиме ОДА та приватний інвестор. Державним коштом зведуть злітно-посадкову смугу – на це у Держбюджеті-2020 вже закладено 1 млрд грн. Вона буде довжиною 3,2 км, матиме сучасні системи навігації, метеорологічне та світлосигнальне обладнання. Завдяки цьому аеропорт зможе приймати літаки всіх типів навіть у туман.
Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі будуватиме українська промислово-фінансова група DCH. Він матиме високу пропускну спроможність – до 1 тисячі людей щогодини. А ще – зможе забезпечити міжнародний рівень сервісу.
Загальна вартість проєкту – 180 млн доларів.

Поделиться: