Бердянськ онлайн: де на курорті запрацювала нова веб-камера

  29.09.2021 15:57   -
Новини

Приморська площа в Бердянську поповнилася ще однією веб-камерою. Тепер онлайн можна буде подивитися на знамениту ротонду на набережній, головну концертну сцену міста і Бердянську затоку, повідомляє Акцент.

Бердянська набережна без перебільшень є найпопулярнішим місцем на курорті. Тут сконцентровано безліч місцевих визначних пам’яток і відомих об’єктів, і один з них – біла ротонда (альтанка «Бердянськ»). Вона не тільки вважається неофіційним символом міста, а й є справжньою окрасою набережної, яка органічно вписується в її загальну архітектурну композицію.

З ротонди відкривається хороший огляд на головний міський концертний майданчик зі сценою, розташованою поруч, і в цілому на всю Приморську площу. Також з неї відмінно проглядається Бердянська затока, особливо красива під час заходів.

За допомогою нової веб-камери тепер побачити все це можна не виходячи з власного будинку і не встаючи зі зручного крісла. Безперервна трансляція ведеться з високою роздільною здатністю і підтримує передачу звуку. Завдяки цьому кожен бажаючий може не лише помилуватися красивим видом набережної, але і при бажанні відвідати онлайн міські свята і урочисті заходи, які проводяться на площі.

Крім того, в об’єктив камери потрапляє пірс за сценою. У сезон звідси відходять прогулянкові катери і невеликі кораблі, на яких відпочивальники прогулюються по акваторії Бердянської затоки. Також біля ротонди частково проглядаються сходи, які ведуть до центрального пляжу.

Камера доступна за посиланням:

https://berd.ua/webcam/berdyansk/rotonda/

Нова точка мовлення запущена силами редакції Кирилівка.Укр та компанією «ОНет» для сайту НМП «Бердянськ». Вона доповнила мережу раніше діючих в Бердянську веб-камер з видами на пляжі в місті і на косі, відомі міські локації і популярні місця для відпочинку.

Нагадаємо, що Бердянськ – це найбільший в Україні курорт на Азовському морі, розташований на півдні Запорізької області. Він включає материкову частину і прилеглу до неї Бердянську косу. Відпочивальники люблять місто за безліч обладнаних піщаних пляжів, тепле море з універсальною глибиною і добре розвинену інфраструктуру.

Поділитись:

Попередня стаття: