Авторів історичних оповідань запрошують позмагатися за грошову премію

  16.01.2019 01:15   -
Новини

Українська еліта у ХІХ столітті, – за історичне оповідання на цю тему можна отримати до 5 тисяч гривень. Авторів Дніпропетровщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

Щоб долучитися доконкурсу «ProМинуле», треба написати історичне оповідання на задану тему. Воно має бути українською мовою, обсяг – 10-25 тисяч друкованих знаків із пробілами. Важливо – твір не повинен бути раніше оприлюднений чи надрукований.
Долучитися можуть всі бажаючі – вік, громадянство та досвід у публікаціях не важливі. Головне – високий художній рівень тексту, оригінальність розкриття теми, дотримання жанрових вимог, відповідність хронологічним межам, історична достовірність деталей.
Надсилати роботи треба на promynule@ukr.net. Вони приймаються до 5 квітня 2019-го. В електронному листі варто вказати ще ім’я автора, e-mail та телефон.
Автори-лауреати отримають фінансову винагороду за І, ІІ і ІІІ місце. Це 5000, 4000 і 3000 гривень відповідно.Імена переможців стануть відомі на початку червня 2019 року.
Деталі на сторінці конкурсу у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/ProMynule/), або за номером: (097) 427 44 99.