Авторам Дніпропетровщини пропонують поборотися за престижну премію

  04.11.2019 23:48   -
Новини

Авторам творів для дітей та юнацтва Дніпропетровщини пропонують долучитися до всеукраїнського конкурсу. Його проводить Кабінет Міністрів України. Приз – премія імені Лесі Українки.

– Премія імені Лесі Українки присуджується щороку за кращі літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Поборотися за нагороду можуть письменники, кіномитці, художники-оформлювачі та автори театральних вистав. Долучитися до конкурсу, який проводить Кабінет Міністрів України, можуть і автори Дніпропетровщини, – розповіли в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.
Премію імені Лесі Українки присуджують у чотирьох номінаціях: літературні твори, художнє оформлення книжок, театральні вистави, кінотвори. Переможців визначатиме комітет. У його складі – керівники міністерств та представники творчих національних спілок.
На конкурс приймають і праці окремих авторів, і колективів.
Заявку на участь слід надіслати до 1 грудня 2019 року на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Детальніше про умови конкурсу – за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/32-2004-%D0%BF.
Подробиці – за телефоном (044) 278-03-11 та е-мейлом: prima@comin.gov.ua.