АТОвців запрошують до участі в обласній спартакіаді

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи АТОвців запрошують до участі в обласній спартакіаді отключены

23 вересня у Дніпрі пройде обласна спартакіада для АТОвців та членів їхніх родин. Позмагатися за першість у кульовій стрільбі, бігу, настільному тенісі, бадмінтоні та плаванні запрошує управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

– Вже втретє проводимо в області таку спартакіаду. Цьогоріч очікуємо майже на 200 учасників. На сьогодні вже маємо понад 100 заявок з районів Дніпропетровщини та близько 50 – з Дніпра. Реєстрація триває, – зазначила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Змагання проходитимуть з п’яти видів спорту: кульова стрільба, біг, настільний теніс, бадмінтон та плавання. Кожен учасник зможе обрати один або декілька напрямків, – про це розповіла заступник директора СК «Метеор» Ольга Дєньгіна. Саме на базі цього спорткомплексу проходитиме спартакіада.
-Взяти участь у змаганнях можуть усі бажаючі учасники АТО та члени їхніх родин, першість проходитиме у 5-ти вікових групах, – зазначила Ольга Дєньгіна. – До спартакіади запрошуємо також і бійців із інвалідністю.
Не омине цьогорічні змагання АТОвець Сергій Отчич.
– Я вже втретє стану учасником обласної спартакіади. Вибрав кульову стрільбу, настільний теніс та бадмінтон. Хочеться не просто взяти участь, але й перемогти, – наголосив він.
Онлайн реєстрація на спартакіаду триває (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1EekZzH14MkyHnqm32HkMRkUzj593LULx8hhuk20Bv5Av4A/viewform).
Змагання стартують 23 вересня у СК «Метеор» о 9.30. Реєстрація – з 8.30.

Поделиться: