7 ЦНАПів області отримали набори для безпечної роботи під час коронавірусу

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи 7 ЦНАПів області отримали набори для безпечної роботи під час коронавірусу отключены

7 ЦНАПів Дніпропетровщини отримали набори для безпечної роботи та запобігання поширенню коронавірусу. Усередині – захисні екрани та стікери для маркування. Це – допомога від Програми «U-LEAD з Європою».

– Аби убезпечити мешканців області від поширення коронавірусної хвороби, вкрай важливо правильно організувати роботу усіх закладів, які передбачають контакти людей один з одним. Зокрема – Центрів надання адміністративних послуг, – зазначила керівниця Дніпропетровського офісу Програми «U-LEAD з Європою» Олена Тертишна. – Програма «U-LEAD з Європою» розробила спеціальні набори та поширила їх серед ЦНАПів, створених за її підтримки. Вони допоможуть дотримуватися карантинних обмежень та організувати безпечний простір як для відвідувачів, так і для працівників.

Набори отримали Царичанська, Межівська, Васильківська, Солонянська, Томаківська, Покровська громади та місто Покров.

Усередині – індивідуальні захисні екрани для співробітників, стікери для зони очікування та прийому відвідувачів із рекомендацією тримати дистанцію. Також стікери із нагадуванням одягти маски при вході та мити руки. А ще – великий захисний екран для тих ЦНАПів, які мають рецепцію.

Загалом такі набори відправили до 150 Центрів надання адмінпослуг по всій країні.

Поделиться: