25 дніпровських безпритульних собак врятували від загибелі

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи 25 дніпровських безпритульних собак врятували від загибелі отключены

28 листопада до Дніпра повернули собак, яких вивезли у харківський Центр поводження з тваринами. Тепер пси прилаштовані у КП «Зооконтроль» Дніпровської міської ради.

Напередодні до заступника мера Михайла Лисенка звернулися представники зоозахисних організацій. За їх інформацією, співробітники харківського притулку, де ймовірно вбивають тварин, минулого тижня приїхали до Дніпра і виловили 25 собак на території підприємства «Інтерпайп». Зробили це на замовлення представників цієї компанії. Остання попередньо провела тендер на вилов і стерилізацію, яке і виграло харківське підприємство.
-Сьогодні ми приїхали до Харкова. Ми заберемо усіх 25 собак і відвеземо їх на територію міста Дніпра. Вони будуть стерилізовані і щеплені від сказу. Буде також проведена санітарна обробка і чипування. Надалі волонтери взяли зобов’язання їх прилаштувати. Ми самі зі своїми собаками впораємося! Ми завжди стовідсотково влаштовуємо тварин, включаючи агресивних, – зазначив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
Водночас директор з фінансів та економіки згаданого дніпровського підприємства Денис Морозов запевнив, – тепер вони офіційні спонсори КП «Зооконтроль» і як початковий бонус придбали цифровий апарат УЗД з доплером.
У свою чергу заступник мера Михайло Лисенко звернувся до усіх дніпрян з закликом звертатися до КП «Зооконтроль».
– Якщо у когось виникає проблема з безпритульними тваринами, будь ласка, ви можете звернутися до КП «Зооконтроль», яке надає послуги широкого спектра, – повідомив представник мерії.
Поки собакам не знайдуть родини, вони перебуватимуть у притулку КП «Зооконтроль». Утримувати їх зобов’язалось підприємство, на території якого тварини були раніше.

Поделиться: