13 студентів представлять Дніпропетровщину на всеукраїнському конкурсі

  26.12.2019 00:14   -
Новини

У Дніпрі завершився регіональний відбір на конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019». За його підсумками 13 найкращих студентів області покажуть свої вміння на всеукраїнському етапі у Києві. Він проходитиме у квітні 2020 року.

– Конкурс «WorldSkills Ukraine» проводиться для учнів закладів профтехосвіти від 18 до 22 років. Учасники мають продемонструвати свої професійні вміння та виконати низку практичних завдань. Регіональний відбір на конкурс провели у два етапи. У листопаді визначили переможців за 11 основними компетенціями – зварювальні та слюсарні роботи, кулінарне мистецтво, експлуатація важкої техніки та інші. У грудні – ще за двома категоріями, «Перукарське мистецтво» та «Технологія моди», – розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
На конкурсі у Києві свою майстерність демонструватимуть студенти з училищ та центрів професійно-технічної освіти Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Кривого Рогу. Вони змагатимуться у 13 номінаціях з 17-ти.
У 2018 році у конкурсі взяли участь понад 600 учасників зі всієї України.