12 педагогів та медиків Вербуватівки отримали ключі від нових квартир

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи 12 педагогів та медиків Вербуватівки отримали ключі від нових квартир отключены

12 родин вчителів, вихователів, лікарів та медсестер Вербуватівки вселилися у нові квартири. Двоповерхівку для молодих фахівців села осучаснили коштом обласної влади. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

Нині сучасний світлий затишний будинок – прикраса села Вербуватівка. Він «з’явився» замість занедбаної споруди радянських часів. Трохи більше ніж за рік її привела до ладу обласна влада. Нове житло стало справжнім подарунком для мешканців громади.
-Для нашої громади вкрай важливо, щоб у нас залишалися молоді працівники соціальної сфери. А для цього у них має бути житло, – сказав голова Варварівської ОТГ Віктор Чепурний. – Це перший такий проект на моїй пам’яті. Звичайно, власними силами ми б ніколи не змогли його реалізувати. Тож дуже вдячні за виділені кошти».
У будинку – по чотири одно, дво- та трикімнатні квартири. В кожній – сучасний ремонт. Індивідуальна система опалення. Вже є вся необхідна сантехніка, під стелею – люстри, у кухнях – плити і навіть столики зі стільцями. Все – під ключ. Заходь і живи.
– Ми дуже щасливі! Це величезний подарунок для нас, – поділилася новосел Тетяна Губарєва. – Працюю в місцевому дитячому садочку, але з родиною мешкали у Павлограді, разом із батьками. Тож добиратися до роботи було дуже незручно. Тепер у нас простора, світла трикімнатна квартира. Для двох доньок обов’язково облаштуємо яскраву дитячу – молодша вже не дочекається, коли привеземо її улюблений батут.
На території – просторий дитячий майданчик із гойдалками, пісочницею та бесідкою. Там разом із синочком гуляє шкільна медсестра Катерина Васько. Молода жінка не вірить власному щастю – її маленькій родині надали однокімнатну квартиру.
– В мене емоції зашкалюють! Ми дуже сподівалися на це житло – раніше доводилося його винаймати, а це дуже важко, – сказала вона.
Новоселами в осучасненому будинку стали 12 родин вчителів шкіл, вихователів дитсадків, лікарів та медсестер.

Поделиться: