111 вчителів початкових класів з Дніпропетровщини здаватимуть незалежне оцінювання

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи 111 вчителів початкових класів з Дніпропетровщини здаватимуть незалежне оцінювання отключены

Цьогоріч 111 вчителів початкових класів з Дніпропетровщини здаватимуть незалежне оцінювання. Тестування для педагогів відбудеться 29 лютого. За 180 хвилин вони мають виконати 100 завдань.

– Незалежне тестування фахових знань та вмінь – це перший етап сертифікації вчителів. Ті, хто успішно його подолають, будуть допущені до наступного етапу. Для вчителів це, перш за все, можливість підтвердити свій професіоналізм та отримати 20% надбавки до зарплатні, – пояснила проректорка Дніпровської академії неперервної освіти Марина Ватковська.  – Минулого року на участь у першій пілотній сертифікації зареєструвалися близько 900 педагогів України – цьогоріч вже понад 1700.

Програма тестування складається з трьох розділів. Перший стосується нормативно-правової бази та планування освітнього процесу, роботи з інформацією. Другий, найбільший – містить завдання щодо сучасних технологій навчання, педагогіки партнерства, роботи з батьками та освітніх галузей, які визначені держстандартом початкової освіти. У третьому розділі йдеться про освітнє середовище – його наповнення, вплив на здоров’я, інклюзивність.

Результати тестування оприлюднять до 18 березня. Вчителі, які правильно виконають щонайменше 60% завдань, пройдуть до наступного етапу сертифікації.

Загалом тестування здаватимуть 1711 вчителів зі всієї України.

Поделиться: