ЗАБОРОНА НА ЗАБОБОНИ, або Як відсвяткувати, щоб краще жилося…

4 месяца ago Zorya Комментарии к записи ЗАБОРОНА НА ЗАБОБОНИ, або Як відсвяткувати, щоб краще жилося… отключены

Коли Новий рік наближається, ми всі з нетерпінням чекаємо його магії. Діти хочуть скоріше отримати подарунки, а дорослі – загадати бажання, яке неодмінно має збутися. Щоб це сталося, з давніх часів використовують обряди та ритуали, що допомагають посилити дію святкової магії.

Металевий Бик на порозі

Більшість із нас 2020-й згадають не найтеп-лішими словами і готові «підстрахуватися», щоб новий 2021 рік став вдалішим, ніж попередній. За китайським календарем кожному року протегує якась тварина. Так на зміну Щуру символом нового 2021 року стане Білий Металевий Бик. Астрологи запевняють: серйозних потрясінь і різких змін очікувати не варто. Бик – спокійна, впевнена у собі тварина, яка приносить великі результати від плідної праці. Будете поводити себе гідно та розсудливо, тоді й неприємності обійдуть вас стороною. Але ж якщо розізлити Бика – може вийти непереливки.

Із зимовими новорічними та різдвяними святами пов’язано безліч народних прикмет, забобонів, традицій, які предки намагалися дотримуватися, щоб майбутній рік був щедрий та щасливий.

Сімейне благополуччя

Перед Новим роком необхідно ретельно прибрати помешкання, зібрати та викинути всі непотрібні речі, предмети, що нагадують про минулі проблеми та неприємності. Також варто позбутися битого посуду, адже він забирає на себе всю негативну енергію.

Сміття краще виносити до заходу сонця або взагалі за декіль- о ка днів до свята. Оберегом дому стануть прикрашена ° ^ с ялинка та вінок, який потрібно повісити над дверима. Якщо в Новий рік ви засвітили свічки, їх не можна гасити, дайте їм догоріти до кінця.

За годину до півночі найкраще зібратися з близькими, згадати яким був минулий рік і відпустити все негативне. Головне – не сваритися ні з ким, попросити пробачення у рідних та забути всі образи.

Аби налагодити мир та гармонію в сімейних стосунках, предки перев’язували мотузкою ніжки стола, що зміцнювало та оберігало родину від лиха. Щодо святкового столу, то він має буквально «ломитися» від страв, не забувайте й про пшеницю, горіхи, фрукти – те, що символізує достаток.

Гроші та удача

Мрії більшості людей у сучасному світі пов’язані з матеріальним достатком, особливо в часи нестабільності та економічної кризи. Для того, щоб у кишені не було порожньо, а удача залишалася вашим кращим другом, є декілька прикмет та забобонів, на які треба звернути увагу.

Не варто напередодні Нового року давати комусь в борг. Це стосується не лише грошей. Дати поносити свій одяг чи позичити комусь автомобіль – також буде не найкращим рішенням.

Намагайтесь не брати на себе будь-які фінансові зобов’язання, позбудьтеся кредитів. Це важлива частина звільнення від пилу старого року.

Зустрічайте новий рік вільними та матеріально незалежними.

Якщо ви ще не обрали одяг, у якому святкуватимете рік Металевого Бика, то краще зробіть вибір на користь світлих тонів і натуральних тканин, що виглядають розкішно та мають в собі силу багатства. Забудьте про червоний – це табу для Бика!

Щоб гроші завжди водилися, обов’язково покладіть декілька купюр до кишень. Також можете покласти скриньку з грошима, або все, що їх символізує, під ялинку.

Новий віник, перев’язаний червоною стрічкою і поставлений ручкою вниз, стане ще одним оберегом від бідності.

І пам’ятайте, що викидати залишки їжі зі столу – відганяти удачу, не прийняти гостя – лишитись без матеріального достатку в домі.

Здоров’я

Аби наступного року було благополуччя, краса і здоров’я, слід прийняти ванну або душ. Таким чином ви змиєте з себе весь негатив і увійдете в новий рік без проблем зі здоров’ям.

Як покласти під ялинку якісь обереги – цілий рік хвороби обходитимуть вас стороною. Щоб не жити на самоті й не перебувати в депресивному стані, не можна зустрічати Новий рік наодинці, краще напроситися у галасливу компанію або провести його в колі рідних. Для пари, яка планує обзавестися дитиною, до нового року можна придбати дитячі речі або іграшки.

Подарунки

На свята всі чекають подарунків, однак при їх виборі треба бути обачними, адже всі речі мають своє значення.

Не рекомендується дарувати годинники, дзеркала, свічки, прикраси з перлів (до сліз), шкарпетки та рушники. Не даруйте гострі предмети – вони ніби ріжуть ваші стосунки з людиною.

Краще не дарувати взуття і не приміряти чуже, як не хочете весь майбутній рік ходити чужими стежками та бути залежними від чиєїсь думки.

Аліна ЗОЛОВКІНА

Поделиться: