Що чекає на дніпрян на День міста?

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Що чекає на дніпрян на День міста? отключены

У суботу, 9 вересня, в середмісті проведуть гучну «Битву хорів», а дніпровськими вулицями  пройде багатотисячна костюмована хода

Під час «Битви хорів» 11 співочих колективів із різних міст України разом виконають композицію «Детка, это Днепр». Після прем’єри у 2014 році цю пісню називають неофіційним гімном міста.

«Крім «Битви хорів», буде святкове дефіле оркестрів і мажореток. До  Дніпра приїдуть найкращі військові оркестри України. Крім колективу з Дніпра, виступатимуть оркестри з Чернігова, Новомосковська та оркестр військово-морських сил із Миколаєва. Із Одеси приїдуть  дівчата-мажоретки», – розповіла ініціатор арт-проекту «Битва хорів», голова правління громадської  організації «Яскрава країна» Ольга Обласова.

Після битви відбудеться сольний концерт ансамблю Збройних сил України.

Іще один подарунок дніпрянам та гостям міста – яскрава карнавальна хода. Приєднатися до неї може кожен охочий. Дізнатися більше про дніпровський карнавал і подати заявку на участь можна за телефонами: (056) 745 27 59, (097) 481 92 20, а також на сторінці події в соціальній мережі: https://www.facebook.com/groups/iloveDp/.

Поделиться: